Zarezerwuj teraz!

Oferujemy komfortowy dom z osobnym wejściem(4 pokoje 2 osobowe, wspólna kompletnie wyposażona kuchnia,salon, 2 łazienki)położony w otoczeniu urokliwych pełnych dzikiej zwierzyny pól i lasów.W obrębie gospodarstwa znajduje się duży taras z możliwością grilowania, miejsce na ognisko, ogólnie dostępna szklarnia i ogród oferujące w sezonie pyszne i zdrowe bio warzywa i owoce.

Dom

Zamieszkanie w czynnym gospodarstwie umożliwia zetkniecie się z codziennym życiem gospodarstwa, obserwowaniem cyklu życia roślin jak i codziennych prac.

Piękna lokalizacja umożliwia nie tylko podziwianie widoków, obserwacje dzikich zwierząt oraz licznych gatunków ptaków ale też skorzystanie z darów pełnego grzybów i owoców lasu.

Czynna pracownia kowalska umożliwia podglądanie tajników zawodu a nawet wzięcie udziału w pokazach lub warsztatach nie tylko kowalskich ale też z renowacji mebli i snycerki.

Wiecej:

 

W Beskidach każda pora roku ma swój niepowtarzalny urok i przez cały rok znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby poszukujące aktywnego wypoczynku, jak i relaksu i spokoju.

Tworząc i projektując dom,otoczenie oraz wnętrza starałem się uzyskać przytulny klimat i mam nadzieje że mi się to udało. Większość elementów wyposażenia powstało w naszej pracowni:

Nasza kuźnia

Nasza kuźnia.

Wyposażenie domu było by nie możliwe bez pomocy zaprzyjaźnionych rzemieślników którym dziękuje:

 

stolarstwo Komódka.com

stolarstwo Herwood

firma budowlana G-bud

Autorem zdjęć wiszących w pokojach oraz niektórych na stronie internetowej jest Mariusz Wiech któremu za udostępnienie serdecznie dziękujemy.

FOTOWIECH

Główna/Home

Pokoje/nasze wnętrza.