Tworząc nasze przyjazne każdemu miejsce wykorzystałem spora ilość starych mebli,desek,cegieł, lamp i innych elementów metalowych dając im drugie życie, efekt oceńcie sami. Wykorzystanie odnowionych wiekowych mebli i przedmiotów sprawiło że w tych murach zawarłem nie tylko duża cząstkę siebie ale także historii tej ziemi, mojej rodziny i okolic. Mam nadzieję że będzie miło wam się gościć w tych murach i poznawać nasze dziedzictwo. Zapraszamy !!!

Pokój 1 w odcieniach pomarańczy : wyposażony w dwa pojedyncze łóżka najmniejszy lecz zarazem najbardziej przytulny. Wejście wprost z salonu blisko kuchni i łazienki, jako że znajduje się na parterze będzie idealny dla osób z trudnościami ruchowymi. Duże okno wychodzące na zachód dopełnia jego klimat.

Pokój 2 w odcieniach wrzosowych : wyposażony w jedno podwójne małżeńskie  łoże. Dwa duże okna wychodzące na zachód umożliwiają oglądanie pięknej panoramy oraz majestatycznych zachodów słońca.

Pokój 3 słoneczne kolory połączone ze skandynawskim stylem : wyposażony w dwa pojedyncze łóżka i meble stylizowane na styl wikingów. Słońce wpadające przez okno zwrócone na południe oraz wesoły żółty kolor przełamują surowość mebli czyniąc pokój jasnym i słonecznym.

Pokój 4 błękitny z niespodzianką: wyposażony w podwójne małżeńskie łoże,  ciekawostką tego pokoju jest wnęka która może stanowić ciekawe miejsce zabawy dla dzieci. Błękitny kolor w połączeniu z białymi przecieranymi meblami oraz słońcem wpadającym przez skierowane na południe okno tworzą bardzo intymny klimat, idealny dla rodzin z dziećmi.

 

Kuchnia : do państwa dyspozycji oddajemy kompletnie wyposażoną kuchnie  z lodówka, kuchenka gazowa, zmywarką, mikrofalą, czajnikiem, radiem. Kuchnia jest przestronna i słoneczna, dzięki dużemu oknu wychodzącemu na południe. Otwarta ściana na salon umożliwia uczestniczenie w życiu salonu jak także oglądanie jedynego w domu telewizora.

Salon: jest centralnym punktem domu umożliwia integracje, posiedzenie na kawie i telewizji a także ogrzanie się przy klimatycznym piecu kaflowym.

Łazienka dolna : znajduję się na parterze w bezpośrednim sąsiedztwie salonu, wyposażona jest w toaletę, wannę oraz pralkę jej klimat determinują dodatki wykonane ze starych desek.

Łazienka górna: znajduje się na piętrze, wejście z korytarza, wyposażona jest w toaletę, przestronną kabinę prysznicową, suszarkę do ręczników oraz ciekawe ręcznie wykonane dodatki.  

Przedsionek: Po przekroczeniu drzwi naszego domu wita państwa przytulny przedsionek wyposażony w wieszak, półkę na buty oraz duże lustro.

klatka schodowa: łączy parter z piętrem oferuje zaciszne miejsce do czytania dla bezsennych nocnych marków.

korytarz: trafiamy do niego po przebyciu schodów z niego rozchodzą się wejścia do pokojów i łazienki a także schowek na miotły, mopa oraz deskę do prasowania wraz z żelazkiem.

Zarezerwuj teraz

Główna/Home